Ilmoittautuneet

Aulanko MTB 2022 ilmoittautuneet (päivitys tulossa) 

Ilmoittautuneet - päivitetty 5.3.2020 5:50
-siirto vuodelle 2022 ok, kun maksu tarkistettu.

Virheistä ilmoitus tawastcc@gmail.com.

 SARJA ETUNIMI SUKUNIMI SEURA / YRITYS
 MTB 55 km miehet Jarkko Heikura TCC
  Ibai  Mendia Iztueta  Järvenpään pyöräilijät
  Pasi Aaltonen MTBCF
  Erno Suominen Team Slow
  Tommi Suhonen Team Sandels Racing
  Aku Mannila Smmpl
  Timo Lehtinen TVC
  Miikka Ojala  
  Jose Ruiz  
  Hannu Kenttämies  
  Mika Tuomela  
  Ignacio Gonzalez Rodriguez Chicken line club
  Otto Esko Maastoonpolje.fi
  Matti Leppänen  
  Niko Välimäki Team Velo Cycling
  Luis Fraile Chicken line club
  Juha Henttinen  
  Reijo Mattila Wuoristo mtb
  Mikko Tavast Kuopys
  Joona Jokinen  
  Antti Kurtelius PKK
  Panu Ahola Maastoonpolje.fi
  Niilo Mehtola Nikinmäki MTB
  Jukka Lahtinen HyPy
  Antti Hirviniemi HyPy
  Miikka Salmela  
  Jukka Räsänen  
  Mikko Uusi-Kyyny LaPy
  Matias Saarinen Reaktor Stanga Racing
  Harri Maula TCC
  Santeri Paananen  
MTB 27 km naiset Annika Eskelinen Rajamäen Kehitys
  Sanni Virtanen  
  Anne Pönkä  
  Hanna Launonen  
  Senni-Riikka Haukkaneva  
  Soili Vesanen  
  Tiina Berg  
MTB 27 km miehet Elias Eskelinen Rajamäen Kehitys
  Anselmi Eskelinen Rajamäen Kehitys
  Antti Karilainen TeamCR
  Ari Pulkkinen  
  Jon Junikka  
  Jari Junikka  
  Mikko Vähänen  
  Toni Kejonen  
  Tommi Kilpinen  
  Aleksi Aalto  
  Tuomo Vuorimies  
  Jukka Ilmonen  
  Erkki Rusi  
  Janne Niiniharju Vapaa-ajan viettäjät ry
  Jussi Niemi  
  Tero Parkkila TRCC
  Tomi Mäki-Opas  
  Aapeli Särkimäki Kaupin kanuunat
  Markus Heininen  
  Timo Kola MTB Hardride
  Pasi Kallio  
  Johannes Mainio Mtb hardride
Fatbike 55 km Janne Lahtela  
Fatbike 27 km naiset Elisa Ylöstalo  
Fatbike 27 km miehet Marko Kuningas  
  Juha Eerola Pain For Fun
  Tatu Kurunmäki  
  Juha-Matti Maaninka Ketjupolkijat
  Karri Wredfors  
  Per Eerola Pain For Fun
  Mikko Laine  
Lapset 7 km pojat Matias Lehtinen RaiSu
  Touko Kenttämies  

Kuva: Kai Niemi